top of page

ÇEŞİTLİ ÜRÜN GRUPLARI İÇİN 

GIDA İŞLEME MAKİNALARI

Hakkımızda

Oyman Makina, 1989 yılında H. Umran Oyman tarafından aile şirketi olarak Türkiye’de fındık üretiminin yoğun olarak gerçekleştiği bölgenin merkezi sayılabilecek şehir olan Trabzon’da kuruldu.

 

Gıda üretim endüstrinde faaliyet gösteren şirket, komple anahtar teslim fındık entegre tesisleri ve fındık kırma sistemleri üretmektedir. Ayrıca diğer kuruyemiş çeşitleri, çikolata, nugat hazırlama ve çeşitli meyveler için geniş ürün gamı içerisinde işleme makinaları mevcuttur. Belirtilen ürünler içerisinde kurutma, kavurma, ezme, kıyma, depolama ve taşıma uygulamaları yer almaktadır. Üretim grubu içerisindeki bütün ürünler “OYMAN” markası altında gerçekleşmektedir.

 

Şirket, müşterilerine talep ettikleri ürünü sağlamak ve üretimlerine en iyi şekilde yardımcı olmak için; tasarımdan son ürüne kadar titizlikle faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca müşterilerine sunduğu daha iyi hizmetler sürdürebilmek için bu ürünler üzerinde Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin sürekliliği ve güvenilirliği için kaliteli üretime, ürün verimliliğine, temizlik ve gıdaya uygunluk şartlarına, ürün garantisine ve belgelerine, bakımına ve servislerine önem vermektedir.

 

Türkiye’de ilgili pazarında lider olan Oyman Makina, Trabzon’dan Dünya’nın birçok noktasına ulaşarak Dünya pazarında da önemli bir yere sahiptir.

ABOUT
Anasayfa-3.jpg
30 yıl-1.png

GIDA MAKİNALARI SEKTÖRÜNDE 30 YIL

PROJECTS

Sistemlerimiz

31

Çalışma

Yılı

19

Farklı Ülkeye

İhracat

42

Komple İşleme Hattı

37

Farklı

Ürün

Hizmetlerimiz

Industrial Designer

TASARIM

Engineering Tools

KALİTE KONTROL

Mechanic Wrench

BAKIM ONARIM

Aluminum Supplier

ÜRETİM

Empty Factory

KURULUM &

DEVREYE ALMA

Spinning Clock Gears

YEDEK PARÇA &

GARANTİ

SERVICES
CONTACT

İletişim

Bizimle İletisime Geçin

Teşekkür ederiz.

Fabrika

Arsin Organize Sanayi Bölgesi

Necmettin Karaduman Cad.

Tel: 04627112425

Faks: 04627111128

e-posta: oyman@oyman.com.tr

Kariyer

Sosyal Alan

Lütfen e-oyman.com adresini ziyaret ediniz

bottom of page