top of page

Mobil Beton Mikserleri VD35

VD35-3_edited.jpg

VD Serisi

tanıtım videosu

genel özellikler

Maksimum Güç.jpg

MAKSİMUM GÜÇ, MAKSİMUM VERİM

Kendinden yüklemeli OYMAN VD serisi beton mikserleri her türlü arazide en verimli sonucu elde etmeniz için tasarlanmıştır. Önden yüklemeli olan mikserler, dönen tambur sayesinde aracın 3 tarafına boşaltma yapmaktadır.

Yükleme Kepçesi.jpg

YÜKLEME KEPÇESİ

600 litre kapasiteli boşaltma kapağına sahip yükleme kepçesi, malzemelerin tambura yüklenmesini kolaylaştırır.

Arazi Koşulları.jpg

ARAZİ KOŞULLARINA UYGUN TASARIM

Yüksek basınçlı hidrostatik şanzıman, planet dişli akslar ile birlikte her türlü arazide tam manevra kabiliyetine sahiptir.

Kaliteli Beton.jpg

KALİTELİ VE EKONOMİK BETON

Çift helezon karıştırma sistemine sahip özel tamburla birlikte hızlı ve verimli bir şekilde karışım elde edilir. Elde edilen karışımın detayları kabin içerisinde yer alan yazıcıdan döküm olarak çıktı alınır.

Tartım ve Dozaj.jpg

TARTIM VE DOZAJ SİSTEMİ

Tambur altında yer alan tartım sistemi sayesinde kontrollü karışım imkanı sağlanır. Ayrıca şasi üzerinden tambura su akışını etkinleştirmek ve kontrol etmek için elektronik litre sayacı mevcuttur.

Ergonomik.jpg

ERGONOMİK VE GÜVENİLİR KABİN

Çalışanların güvenliğini sağlamak önceliğimizdir, kapalı kabin en güvenli şekilde tasarlanmıştır. Kabin, en iyi çalışma performansını sağlamak adına toz, gürültü ve titreşim seviyesi en aza indirilmiştir. Operatör koltuğu mikserin sol tarafına, kabinin sağ tarafına ise kontroller ve tartım bileşenleri yerleştirilmiş, geniş görüş açısıyla birlikte rahat çalışma koşulları sağlanmıştır.

galeri

bottom of page