top of page

MAKSİMUM GÜÇ

MAKSİMUM VERİM

İŞ MAKİNALARI - ÜRÜNLER
VD35-6.jpg

 KALİTELİ VE EKONOMİK 

BETON

DSC_0130.JPG

Hakkımızda

Oyman Makina, 1989 yılında H. Umran Oyman tarafından aile şirketi olarak Türkiye’de fındık üretiminin yoğun olarak gerçekleştiği bölgenin merkezi sayılabilecek şehir olan Trabzon’da kuruldu.

 

Gıda üretim endüstrinde faaliyet gösteren şirket, komple anahtar teslim fındık entegre tesisleri ve fındık kırma sistemleri üretmektedir. Ayrıca diğer kuruyemiş çeşitleri, çikolata, nugat hazırlama ve çeşitli meyveler için geniş ürün gamı içerisinde işleme makinaları mevcuttur. Belirtilen ürünler içerisinde kurutma, kavurma, ezme, kıyma, depolama ve taşıma uygulamaları yer almaktadır. Üretim grubu içerisindeki bütün ürünler “OYMAN” markası altında gerçekleşmektedir.

 

Şirket, müşterilerine talep ettikleri ürünü sağlamak ve üretimlerine en iyi şekilde yardımcı olmak için; tasarımdan son ürüne kadar titizlikle faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca müşterilerine sunduğu daha iyi hizmetler sürdürebilmek için bu ürünler üzerinde Ar-Ge çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Müşteri memnuniyetinin sürekliliği ve güvenilirliği için kaliteli üretime, ürün verimliliğine, temizlik ve gıdaya uygunluk şartlarına, ürün garantisine ve belgelerine, bakımına ve servislerine önem vermektedir.

 

Türkiye’de ilgili pazarında lider olan Oyman Makina, Trabzon’dan Dünya’nın birçok noktasına ulaşarak Dünya pazarında da önemli bir yere sahiptir.

İŞ MAKİNALARI - HAKKINDA
Yerli Malı Belgeli OYMAN TRS

YERLİ MALI BELGELİ

Türkiye'nin ilk yerli malı belgeli OYMAN VD35 model Mobil Beton Mikserleri ve

TRS model Ahşap Yonga Makinaları Trabzon'da üretiliyor!

Hizmetlerimiz

Engineers and Businesspeople

EĞİTİM

Mechanic Wrench

SERVİS

Engineering Tools

PERİYODİK BAKIM

Spinning Clock Gears

YEDEK PARÇA

İŞ MAKİNALARI - HİZMETLERİMİZ

İletişim

Bizimle İletisime Geçin

Teşekkür ederiz.

Fabrika

Arsin Organize Sanayi Bölgesi

Necmettin Karaduman Cad.

Tel: 04627112425

Faks: 04627111128

e-posta: oyman@oyman.com.tr

Kariyer

Sosyal Alan

Lütfen e-oyman.com adresini ziyaret ediniz

İŞ MAKİNALARI-İLETİŞİM
bottom of page